MAGYAR
ROMANA
ENGLISH  
 
Ajánló 
<< Október 2017 >>
HétKeddSzeCsütPénSzoVas
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Fenntartó intézmény: Bihar Megyei Tanács




A Bihar Megyei Tanács projektmenedzsei pályázatának eredménye




   2016/17. évad társulata
Csatlós Lóránt
színművész

Születési helye, ideje: Csíkszereda, 1975 június 14

Érettségi: Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda 1993
1994-1998 -Színmûvészeti Egyetem, Marosvásárhely, Szentgyörgyi István Tagozat
1998- tól a Nagyváradi Állami Színház Szigligeti Társulatának a tagja

1999-2002 között oktatói tevékenység a társulat keretén belül mûködõ Színitanodában
2002- tõl Oberon Csõszínház (korábban Partium Színpad) amatõr társulat vezetõje
2007-tõl  az Oberon Kulturális Egyesület alapító tagja (Kocsis Gyula és Ababi Csilla mellett)

Weboldal
www.partiumszinpad.uw.hu

Szerepek

Iván Székely Csaba: Bányavirág

Rode, Vlagyimir Karlovics Anton Pavlovics Csehov: Három nővér

Boldogság Expressz

Horkoláb I. Szilágyi Andor: Leánder és Lenszirom

Rábay Miklós Csiky Gergely: Buborékok

Boltvezető Kerékgyártó István: Puzzle

Boltvezető Kerékgyártó István: Puzzle

Orvos Molnár Ferenc: Liliom

HALÁL Nagy Dániel/Bodolay: A VILÁGCIRKUSZ

Vörösmarty szelleme, Szathmáry, Csiky Gergely, Bodomér, Sződdaselymet elvtárs, Titán 1, Krúdy Gyula Selmeczi György-Béres Attila: Szigligeti

VITTORIO, újságkihordó Giulio Scarnacci-Renzo Tarabusi: Kaviár és lencse

ISZLAJEV, földesúr Ivan Szergejevics Turgenyev: Papírsárkány (Egy hónap falun)

Második rendőr Forgách András: A fiú

Apollyon, műkereskedő Friedrich Dürrenmatt: A Nagy Romulus

Harry Alan Jay Lerner- Frederick Loewe: My Fair Lady

Don Bazilio Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais: A sevillai borbély

Pásztor Szophoklész: Oedipus

Az ember a szomszéd cellából Howard Barker: Jelenetek egy kivégzésből

Brácsás Szirmai-Bakonyi-Gábor: Mágnás Miska

David Greig: Európa

Várnagy Tasnádi István: Közellenség

Georg Büchner: Leonce és Léna

Színpadmester Luigi Pirandello: Hat szereplő szerzőt keres

Febuár Bella István - Mészöly Gábor - Rossa László: Áni Máni

Temetetlenül - Ady Endre-emlékműsor

Temetetlenül – Ady Endre-emlékműsor

Szám Tan Moravetz Levente - Venczel Péter: Ali Baba és vAgy negyven rabló

J.K. Szupersztár Képzeld, beteg!

Rendőrparancsnok Carlo Goldoni: A kávéház

Narrátor Ödön von Horvath: Kasimir és Karoline

Belga rendőr, Londoni rendőr, Snork, portás, Lord John Bernard Pomerance: Az elefántember

Hrisztyian Ivanovics Hübner, járási orvos Ny. V. Gogol: A revizor

Kocsis István: Árpád-házi Szent Margit

Mentőorvos és Kártyás Tomcsa Sándor: Műtét

Katona József: Bánk bán

Az év-század kabaréja

Gergő Móricz Zsigmond: Nem élhetek muzsikaszó nélkül

Tuzenbach, Nyikolaj Lvovics, báró, főhadnagy A. P. Csehov: Három nővér

Krúdy Tűzoltó Kritikus Orfeum

George Gibbs Thornton Wilder: A mi kis városunk

Vak Tolcsvay László - Müller Péter - Müller Péter Sziámi: Mária evangéliuma

Kömény Móka, fiatal legény Tamási Áron: Énekes madár

Gavallér Vendég Ödön von Horváth: Mesél a bécsi erdő

Báró Várkövi Szigligeti Ede: Fenn az ernyő, nincsen kas

Első srác Molière: Gömböc úr

Aba Tóth-Máthé Miklós: Tűz és kereszt

Jack Topplebee , oxfordi diák Thomas Brandon - Aldobolyi Nagy György - Szenes Iván: Charley nénje

René Déry Tibor - Pócs Sándor - Presser Gábor - Adamis Anna: Képzelt riport egy amerikai popfesztiválról

Ady, Nagyvárad

Majthényi Béla Szabó Magda: Régimódi történet

Bernard képkereskedő Főkapitány H. Keroul - A. Barré: Léni néni

Narrátor Bertolt Brecht: Kurázsi mama és gyermekei

Pincér Jean-Paul Sartre: Zárt tárgyalás

Ezekiel Cheever, bírósági jegyző Arthur Miller: A salemi boszorkányok

II. tiszt Hubay Miklós: Freud avagy az álomfejtő álma

Valentine William Shakespeare: Amit akartok

Öszvérhajcsár, orvos, herceg, rabőr F. Diósszilágyi Ibolya: A búsképű lovag kalandjai

Pópa I. úr Jókai Mór: Az arany ember

Bankhivatalnok Albert Móricz Zsigmond: Rokonok

Csokonai Csokonai Vitéz Mihály: Özvegy Karnyóné

Square, filozófus Rendőr David Rogers - Várady Szabolcs - Darvas Ferenc: Tom Jones

Rendőr Bródy Sándor: A dada

Detektív Kálmán Imre - Martos Ferenc - Bródy Miksa: Zsuzsi kisasszony

Montano, Othello előtt Ciprus kormányzója William Shakespeare: Othello, a velencei mór

Kalmár, Szóvivő Görgey Gábor, Illés Lajos: Csongor és a Tündér

József főherceg Páskándi Géza: A hazáért és a szabadságért

Józsi, lakáj Martos Ferenc - Huszka Jenő: Lili bárónő

Marhakereskedő Rideg Sándor - Bereményi Géza: Indul a bakterház

Csipcsala János és Kerekes Hupszi báró Zerkovitz Béla - Szilágyi László: Csókos asszony

Stetner Molnár Ferenc: Az üvegcipő

Az őrség parancsnoka Szabó Magda: Az a szép, fényes nap

Tas Gróf Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Bagoly Alan Alexander Milne: Micimackó

Polgármester, XIII. Gergely pápa, Alencon, Paulet, a börtönőr, I. professzor, pap Paul Foster: I. Erzsébet

Alkotások

A rendező munkatársa Szabó Magda: Régimódi történet
Aszisztens Tóth-Máthé Miklós: Tűz és kereszt
Segédrendező Tomcsa Sándor: Műtét
Rendezőasszisztens Ödön von Horvath: Kasimir és Karoline
Rendezte Temetetlenül – Ady Endre-emlékműsor
Rendezte Temetetlenül - Ady Endre-emlékműsor

Egyéb szerepek a Szigligeti Társulatnál
Rendezések

Goldoni: Különös történet (adaptáció a Tanodára), 2001


Más tevékenység

1999-2002 között oktatói tevékenység a társulat keretén belül működő Színitanodában

2002- től Oberon Csőszínház (korábban Partium Színpad) amatőr társulat vezetője

2007-től az Oberon Kulturális Egyesület alapító tagja (Kocsis Gyula és Ababi Csilla mellett)

Támogatóink  

  Támogatóink   Támogatóink   Támogatóink   Támogatóink   Támogatóink   Támogatóink   Támogatóink   Támogatóink

Partnereink  

  Partnereink   Partnereink

Kiemelt médiapartnerünk:  

  Partnereink

Médiapartnereink:  

  Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink   Partnereink